10 برند برتر دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی

بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزش

بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی یکی از مهمترین سوالات قبل از خرید این دستگاه است. ما در این مقاله از پارتاک دنتال به معرفی برترین و بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی در بازار ایران می‌پردازیم که یک انتخاب درست و متناسب با نیازتون رو داشته باشید. با توجه به اینکه رادیوگرافی دندانپزشکی در مدل های مختلفی تولید شده اند ما به معرفی 10 برند برتر رادیوگرافی دندانپزشکی می‌پردازیم.

بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی

بهترین دستگاه رادیوگرافی با توجه به تجهیزات موجود در مطب شما دسته بندی می‌شوند ، اما ما در این مقاله به موضوعاتی شامل کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی ، داشتن کیفیت عکسبرداری بهتر ، گارانتی و خدمات معتبر و همچنین همخوانی بیشتر با اکثر تجهیزات تصویربرداری مدرن دسته بندی میکنیم.

رادیوگرافی پرتابل دندانپزشکی که در دو مدل رادیوگرافی پرتابل دوربینی و رادیوگرافی پرتابل تفنگی در بازار ارائه شده است. بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی پرتابل با توجه به اینکه در مدل های به روز تر دارای امنیت بیشتری برای اپراتور خود دارند ، لذا آشنایی با بهترین رادیوگرافی دندانپزشکی که دارای تیوب با بدنه سربی است ، بسیار حائز اهمیت است.

دستگاه رادیوگرافی پرتابل وودپیکر

بهترین رادیوگرافی پرتابل دندانپزشکی

دستگاه رادیوگرافی وودپیکر Ai Ray که ساخت چین بوده و یکی از بهترین انتخاب ها در هنگام خرید رادیوگرافی دندانپزشکی که دارای بیشترین محافظت از اپراتور و امکان استفاده برای سنسور RVG ، فسفرپلیت (PSP) و فیلم رادیوگرافی را به طور همزمان داشته و از نظر مشخصات فنی میتوان به استفاده از تیوب 70Kv ساخت شرکت Canon ، داشتن جریان کاری 3mA و همچنین فوکال اسپات 0.4 این دستگاه اشاره نمود که آخرین تکنولوژی موجود در حال حاضر است و بهترین کیفیت عسکبرداری را دارد.
داشتن باتری 15000mAh درون رادیوگرافی پرتابل وودپیکر ، یکی از مهمترین نکات در این دستگاه است که می‌تواند تا 1500 اکسپوز را با یکبار شارژ کامل انجام دهد.

دستگاه رادیوگرافی پرتابل واتک

بهترین رادیوگرافی پرتابل دندانپزشکی دستگاه رادیوگرافی پرتابل واتک

دستگاه رادیوگرافی پرتابل واتک ساخت کره جنوبی بوده که جزو بهترین دستگاه رادیوگرافی پرتابل دندانپزشکی بوده و دارای تاییدیه CE و FDA و ISO13486 است که همین امر بر کیفیت بالای قطعات داخلی این دستگاه اشاره دارد. دستگاه هایی که دارای تاییدیه FDA هستند ، دارای بالاترین امنیت از نظر نشت اشعه بوده و آسیبی به اپراتور دستگاه نخواهد زد. داشتن تیوب از جنس نانو سرامیک (CNT) که بدون نشتی روغن بوده و دارای ولتاژ کاری 65KV و همچنین جریان کاری 2.5mA که دارای نقطعه کانونی 0.4 است.
وزن کم 1.8 کیلوگرمی ، شیلد (محافظ بدون سرب Pb) جهت جلوگیری از برخورد اشعه با اپراتور و داشتن زمان اکسپوز از 0.05 تا 1.0 ثانیه ، از نکاتی است که مناسب انواع سنسور RVG ، دستگاه فسفرپلیت و انواع فیلم رادیوگرلافی با سرعت های مختلف است.

دستگاه رادیوگرافی پرتابل پروکس

برترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی

دستگاه رادیوگرافی پرتابل پروکس یکی از بهترین دستگاه رادیوگرافی پرتابل دندانپزشکی بازار ایران است که ساخت کره جنوبی است و پرفروش ترین دستگاه می‌باشد. این دستگاه نیز دارای FDA آمریکاست و از نظر کیفیت و محافظت از اپراتور ، یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب است. از دیگر ویژگی های این دستگاه می‌توان به ولتاژ تیوپ ۶۰KV و جریان تیوپ ۲ میلی آمپر اشاره کرد. با توجه به زمان قابلیت تنظیم تایم اکسپوز از ۰٫۰۱ تا ۱٫۶۰ ثانیه ، میتوان گفت که مناسب انواع تجهیزات عکسبرداری دیجیتال نیز می‌باشد.
باتری با ظرفیت بالا در این رادیوگرافی باعث شده است که با یکبار شارژ کامل بتوان تا 600 اکسپوز انجام داد.

دستگاه رادیوگرافی واتک Ez Ray

بهترین رادیوگرافی دندانپزشکی

دستگاه رادیوگرافی واتک Vatech مدل Ez Ray که یک رادیوگرافی پری اپیکال دندانپزشکی دیواری ساخت کره جنوبی است که دارای تیوب از نوع DC ساخت توشیبا ژاپن است که با کیفیت ترین تیوب رادیوگرافی را در دنیا تولید میکند. این دستگاه که یک رادیوگرافی بسیار باکیفیت مدل دیواری است توانایی کار در ولتاژ های کاری متغیر 60 ، 65 و 70KV ، جریان ۸mA و همچنین نقطه کانونی 0.4 است که در سایر رادیوگرافی های ساخت اروپا نیز کمتر دیده می‌شود. با توجه به اینکه تیوب از نوع DC بوده و زمان اکسپوز نیز از ۰٫۰۴ تا ۲ ثانیه قابل تنظیم است ، مناسب انواع تجهیزات بروز مانند سنسور RVG و فسفپرلیت است که قابل استفاده برای فیلم رادیوگرافی در سرعت های مختلف نیز می‌باشد و جزو بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی است.

دستگاه رادیوگرافی زیگر Siray Plus

دستگاه رادیوگرافی زیگر Siray Plus یکی از جدیدترین رادیوگرافی های ساخت شرکت زیگر چین است که جزو اقتصادی ترین رادیوگرافی های بازار است که تیوب DC ساخت Canon ژاپن دارد و از مدل پایه دار است. این رادیوگرافی دارای 4 ولتاژ کاری 55 , 60 , 65 , 70KV و 2 جریان 4 یا 7mA کاری است. همچنین دارای صندلی در زیر خود است که دارای جک بوده و باعث راحتی بیمار در هنگام اکسپوز است. زمان اکسپوز متغیر از 0.02 تا 3.2 ثانیه ، امکان انتخاب 8 دندان ، این دستگاه را به یک گزینه بسیار عالی برای سنسور های دیجیتال مانند سنسور RVG و فسفرپلیت PSP و همچنین انواع فیلم رادیوگرافی با سرعت های مختلف کرده است.

نحوه خرید بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی

یکی از مهمترین مسائل در هنگام خرید آنلاین ، اطمینان داشتن از گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه است. ما در پارتاک دنتال به ارائه دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی اورجینال با گارانتی و خدمات پس از فروش اصلی پرداخته ایم تا خریدی امن را برای پزشکان عزیز داشته باشیم. همچنین شما می‌توانید کلیه مشخصات دقیق تجهیزات را از سایت پارتاک دنتال مشاهده کنید تا با نیاز های شما یکسان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *