بهترین یونیت زیگر مناسب مطب و کلینیک دندانپزشکی

بهترین یونیت زیگر مناسب مطب و کلینیک دندانپزشکی

بهترین یونیت زیگر با توجه به اینکه این یونیت مدت زمان زیادی است در بازار ایران ارائه شده است، باید براساس مواردی همچون قیمت، امکانات و همچنین کیفیت قطعات داخلی تقسیم بندی می‌شوند. این یونیت در حال حاضر بهترین یونیت چینی بازار ایران است.

بهترین یونیت زیگر از نظر قطعات داخلی

بهترین یونیت زیگر از نظر قطعات داخلی را میتوان مدل S30 دانست که دارای شیربرقی های ایتالیایی، روکش چرم صندلی ایتالیایی، شیلنگ های داخلی ساخت آمریکا هستند. در مورد دو مدل دیگر یعنی زیگر U100 و V1000 از قطعات داخلی یکسانی استفاده شده است.

بهترین یونیت زیگر از نظر امکانات

بهترین یونیت زیگر از نظر امکانات نیز مدل S30 است که بیشترین امکانات را در اختیار دندانپزشک قرار داده است. این امکانات شامل دکمه های لمسی، صفحه نمایش LED و همچنین قطعات داخلی با کیفیت است. یونیت زیگر U100 نیز دارای رتبه دوم از نظر کیفیت و همچنین امکانات در اختیار دارد.

بهترین یونیت Siger از نظر قیمت

بهترین یونیت Siger از نظر قیمت با توجه به اینکه حداقل امکانات و همچنین کیفیت بسیار مناسب نسبت به همرده های خود دارد، مدل زیگر V1000 است که میتوان گفت پرفروش ترین یونیت چینی و همچنین پرفروش ترین یونیت ساخت کمپانی زیگر در ایران است.

یونیت زیگر مناسب کلینیک ها و مطب عمومی

بهترین یونیت زیگر برای کلینیک ها و مطب های عمومی را میتوان مدل زیگر V1000 دانست که با توجه به قیمت و کیفیت توانایی ساپورت بیماران با لود بالا را داشته و اکثر کلینیک ها و مطب ها در ایران از این مدل در حال حاضر استفاده می‌کنند.

یونیت زیگر مناسب مطب و کلینیک جراحی

با توجه به اینکه زمان بسیار زیادی در زمان درمان، بیمار بر روی صندلی می‌نشیند، زیگر S30 دارای نشیمنگاه کاملا مهندسی شده و ارگونومیک است که بیمار کمتر اذیت خواهد شد. از همین رو این مدل یونیت زیگر را مناسب ترین مدل برای درمان های جراحی در دندانپزشکی میدانیم.

مدل یونیت زیگرSiger V1000Siger U100Siger S30
بهترین قیمت*
بیشترین امکانات**
بهترین متریال****
مناسب دندانپزشکی عمومی***
مناسب جراحی*
بهینه ترین امکانات و قیمت*

نتیجه گیری

اگر بخواهیم بهترین یونیت صندلی دندانپزشکی Siger را انتخاب کنیم باید به مواردی همچون حداکثر بودجه مد نظر برای تهیه یونیت، بیشترین امکانات و یا انتخاب یک یونیت با امکاناتی بیشتر در کنار قیمت مناسب اشاره کنیم. تعداد لود بالای بیمار و یا نوع درمان در انتخاب بهترین یونیت زیگر تاثیر گذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *