نماینده Dte

نماینده Dte | تجهیزات دندانپزشکی DTE | نمایندگی DTE در ایران

شرکت Dte که در حقیقت زیر مجموعه برند وودپکر چین بوده و محصولات زیادی در ایران ارائه کرده است. DTE یک تولید کننده مشهور بین المللی جرم گیری اولتراسونیک و محصولات دندانپزشکی مرتبط است. این شرکت که به طور رسمی به عنوان شرکت ابزار پزشکی Guilin Woodpecker شناخته می شود، یک برند چینی است که در سال ۱۹۹۸ راه اندازی شد و در سال ۲۰۰۵ توسط TUV آلمان گواهینامه CE دریافت کرد.

شرکت پارتاک دنتال نمایندگی Dte در ایران بوده و شروع به فروش تجهیزاتی شامل موتور ایمپلنت ، جرمگیر ، لایت کیور ، اپکس فایندر ، دستگاه اندوموتور روتاری ، دستگاه پیزوسرجری ، سنسور داخل دهانی RVG و … کرده است.

تجهیزات دندانپزشکی DTE

کلیه تجهیزات دندانپزشکی Dte دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش شرکت پارتاک دنتال می‌باشد.

لایت کیور

لایت کیور وودپکر DteDte Lux 14.300.000
لایت کیور وودپکر DteDte Lux E6.000.000
لایت کیور وودپکر DteO-Light Max6.700.000

جرمگیر دندانپزشکی

جرمگیر وودپکر DteDte D16.900.000
جرمگیر وودپکر DteDte D5 Led9.400.000
جرمگیر وودپکر DteDte S6 ناموجود
جرمگیر وودپکر DteDte S6 Led10.500.000
جرمگیر وودپکر DteDte D7 Led16.500.000

دستگاه اپکس لوکیتور

اپکس لوکیتور وودپکر DteDte Dpex III (3)ناموجود
اپکس لوکیتور وودپکر DteDte Dpex III Plus8.700.000
اپکس لوکیتور وودپکر DteDte Dpex V (5)8.600.000

دستگاه روتاری

روتاری وودپکر DteDte Endo Gold Plus15.500.000
روتاری وودپکر DteDte E Com Plus16.900.000
اپکس روتاری وودپکر DteDte Endomatic19.900.000

دستگاه موتور ایمپلنت

ایمپلنت وودپکر DteDte Implant-X87.900.000

نمایندگی DTE

پارتاک دنتال به عنوان نمایندگی  DTE که در حقیقت شرکت زیر مجموعه برند وودپیکر چین است ، بوده که به فروش انواع دستگاه لایت کیور ، دستگاه جرمگیر دندانپزشکی ، موتور ایمپلنت ، اپکس فایندر و دستگاه اپکس روتاری ، دستگاه روتاری و … پرداخته است.

لایت کیور DTE

دستگاه لایت کیور DTE که دارای کیفیت بالا بوده و در مدل های مختلفی در پارتاک دنتال موجود بوده و در انواع پرتابل سیم دار موجود است. لایت کیور های DTE با توجه به امکانات دارای قیمت های مختلفی هستند که با توجه به طول موج ، شدت کیور لایت کیور و نوع بدنه ، قیمت گذاری شده اند و دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشند.

دستگاه جرمگیر DTE

دستگاه جرمگیر DTE که دارای مجموعه ای از جرمگیر های التراسونیک بوده و با توجه به نوری بودن هندپیس ، چند کاره بودن جرمگیر ( ۳ کاره بودن و تک کاره بدن دستگاه ) و مخزن دار بودن یا نبودن دستگاه ، قیمت گذاری شده اند. نماینده DTE در حال حاض پارتاک دنتال بوده که به فروش انواع دستگاه جرمگیر DTE پرداخته است.

اپکس فایندر DTE

دستگاه اپکس فایندر DTE از گذشته تا به حال ، بسیار پر فروش بودند که توانسته اند رضایت بسیاری از پزشکان را جلب کنند. دستگاه اپکس لوکیتور DTE با توجه به تکنولوژی چند فرکانسه بودن و امکان اتصال به دستگاه روتاری ها ، قیمت گذاری می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *