نصب یونیت دندانپزشکی و جابه جایی انواع یونیت

نصب یونیت دندانپزشکی

نصب یونیت دندانپزشکی و جابه جایی انواع یونیت یکی دیگر از خدماتی است که در پارتاک دنتال انجام می‌شود. یونیت دندانپزشکی باید توسط تکنسین های معتبر نصب شود تا گارانتی دستگاه ابطال نشود.

با توجه به اینکه نصب یونیت دندانپزشکی کاری تخصصی و نیازمند آموزش های لازم از شرکت تولید کننده و یا وارد کننده یونیت است ، باید تجربه کافی و مورد تایید شرکت باشد.

نصب یونیت دندانپزشکی

نصب یونیت صندلی دندانپزشکی

نصب یونیت دندنپزشکی یکی از مسائل مهم است که دندانپزشکان اغلب نگران نصب اصولی و بدون مشکل یونیت صندلی هستند.

ما در پارتاک دنتال دارای شناخت کافی نسبت به یونیت های دندانپزشکی انواع دستگاه ها هستیم که می‌توان گفت اکثر یونیت های بازار را نصب و گارانتی میکنیم.

هزینه نصب یونیت دندانپزشکی

هزینه نصب یونیت دندانپزشکی

هزینه نصب یونیت دندانپزشکی با توجه به برند، تعداد قطعات موجود برای نصب و اسمبل یونیت، مدت زمان گارانتی و میزان زمان نصب یونیت متفاوت است. در نظر داشته باشید که هزینه نصب و گارانتی یونیت های آکبند با هم گرفته می‌شود.

هزینه نصب یونیت های دندانپزشکی طبق تعرفه شرکت در نظر گرفته شده اما به طور معمول هزینه یکسال گارانتی و نصب دستگاه چیزی حدود 3 درصد از قیمت یونیت است.

در نظر داشته باشید که در صورت ایجاد خرابی در یونیت در طول مدت زمان گارانتی دستگاه، تکنسین نصاب موظف به تعمیر و یا تعویض قطعه شامل گارانتی بوده و فقط هزینه ایاب و ذهاب را باید دریافت نماید.

نصاب یونیت دندانپزشکی

نصاب یونیت دندانپزشکی

نصاب یونیت دندانپزشکی یا تکنسین دندانپزشکی ، شخصی است که دارای تجربه زیاد در نصب، گارانتی و تعمیرات یونیت است که میتواند انواع برند ها را نصب و گارانتی کند. این مهندسین باید آموزش های فنی را از سوی شرکت تولید کننده دیده باشند تا در طول نصب و مدت زمان گارانتی بتوانند خدمات مورد نیاز یونیت را ارائه کنند.

دقت داشته باشید که نصاب ها در حقیقت مقدار زیادی با الکترونیک و مکانیک یونیت دندانپزشکی آشنایی دارند که همین امر در هنگام نصب باعث جلوگیری از خرابی ها در آینده یونیت صندل یخواهد شد.

جابجایی یونیت دندانپزشکی

جابجایی یونیت دندانپزشکی

جابجایی یونیت دندانپزشکی یکی دیگر از خدماتی است که مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی به آن نیاز دارند. ممکن است مدت زمان قرار داد مطب یا کلینیک با واحد مستقر شده تمام شده و نیاز به بازکردن یونیت و انتقال آن به مطب جدید باشد.

در این صورت از تکنسین های تجهیزات دندانپزشکی با تجربه برای باز کردن و سپس نصب در محل جدید باید کمک گرفت تا کمترین آسیب به تجهیزات در هنگام حمل و نقل اتفاق بیافتد.

نصب یونیت دندانپزشکی در تهران

نصب یونیت دندانپزشکی در تهران

نصب یونیت دندانپزشکی در تهران و جا به جایی یونیت صندلی دندانپزشکی خود را می‌توانید با اطمینان خاطر به پارتاک دنتال سپرده تا در کمترین زمان ممکن نسبت به نصب و تعمیر اقدام کنیم. نصب غیر اصولی، ممکن است باعث خرابی های زیادی شود.

نصب یونیت دندانپزشکی روکار

نصب یونیت دندانپزشکی روکار

یکی از روش های نصب یونیت دندانپزشکی، نصب روکار است. این نوع نصب زمانی اتفاق میافتد که واحدی که برای کلینیک یا مطب در نظر گرفته شده است، قبلا کاربری دندانپزشکی نداشته و باید روی کار لوله کشی ها انجام شود.

در این صورت لوله های مورد نیاز آب، هوا، همچنین فاضلاب و ساکشن مرکزی را به صورت روکار انجام داده و سپس به یونیت دندانپزشکی متصل مینمائیم.

نتیجه گیری

نصب یونیت دندانپزشکی یک کار تخصصی است که باید توسط تکنسین های مجرب و با تجربه اینکار انجام شود. این کار علاوه بر اینکه باعث می‌شود گارانتی یونیت صندلی دندانپزشکی ابطال نشود، باعث جلوگیری از اتفاقات اشتباه در نصب و از خرابی هایی که ممکن است در آینده اتفاق بیافتد جلوگیری نمود.

در نظر داشته باشید ما در پارتاک دنتال دارای تکنسین های مجرب و با تجربه برای یونیت دندانپزشکی هستیم با توجه به دیدن انواع دوره های نصب، با کلیه شرکت ها کار کرده و نصب مدل های مختلف را نیز انجام می‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *