دستگاه جرمگیری دندان حیوانات خانگی

دستگاه جرمگیری مناسب حیوانات خانگی | دستگاه جرمگیری دندان پت

دستگاه جرمگیری دندان حیوانات خانگی که برای جرمگیری دندان انسان نیز در دندانپزشکی ها استفاده می‌شود و می‌توان دندان انواع پت ها شامل سگ ، گربه ، خرگوش و دندان سایر پت ها را با استفاده از این دستگاه‌ها ، جرمگیری نمود. دستگاه التراسونیک جرمگیری دندان پت ها با یک دستگاه مصرفی انفرادی نبوده و مناسب کلینیک های درمانی می‌باشد.

دستگاه جرم گیری دندان دامپزشکی

دستگاه جرمگیری دندان حیوانات خانگی ، دستگاه جرمگیری دندان پت

دستگاه جرم گیری دندان دامپزشکی ، دقیقا دستگاهی است که دندانپزشکان برای برداشت جرم و پلاک از روی دندان بیماران خود استفاده می‌کند. این دستگاه ها با ایجاد امواج التراسونیک ، شروع به لرزش و برداشت سطح جرم و پلاک های روی دندان می‌کنند. با توجه به اینکه دندان های حیوانات خانگی نیز دچار رسوب گرفتگی می‌شود ، نیاز به جرمگیری دارند تا از خرابی زود هنگام آن ها جلوگیری کرد.

انواع دستگاه جرمگیر دندان حیوانات

دستگاه های جرمگیری در انواع مختلفی ساخته شده است که با توجه به نیاز باید به انتخاب آن ها پرداخت. از جمله موارد مهم در دستگاه جرمگیری ، انتخاب جرمگیر نوری است. دستگاه های نوری در قسمت هندپیس ، Led دارند که محیط دندان را روشن می‌کنند و دید بهتری برای شناسایی و برداشت جرم ها به اپراتور و یا پزشک می‌دهد.

دستگاه جرمگیری دندان سگ

بر اساس گزارش انجمن دندانپزشکی دامپزشکی آمریکا (AVDS) ، بیماریهای دندانی، مشکل شماره یک ۸۰ درصد سگ های بالای سه سال است. این جرم ها در نتیجه عدم مسواک زدن برای سگ ایجاد می‌شود. توسط دستگاه الترسونیک جرمگیری دندان حیوانات ، میتوان ابن جرم ها را برداشت تا از خرابی آن ها جلوگیری کرد.

دستگاه جرمگیری دندان گربه

بر اساس گزارش انجمن دندانپزشکی دامپزشکی آمریکا (AVDS) ، بیماریهای دندانی، مشکل شماره یک ۷۰ درصد سگ های بالای سه سال است. گربه ها نیز همانند سگ ها ، دچار جرم گرفتگی روی دندان های خود می‌شوند که در نیجه عدم مسواک زدن برای آن ها است.

شما میتوانید دستگاه جرمگیری دندانپزشکی مناسب برای پت ها را از پارتاک دنتال تهیه نمائید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، با شماره تماس ۰۲۱۶۵۶۳۹۷۵۲ ویا با واتساپ زیر در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *