نماینده Coxo

نماینده Coxo | نمایندگی کوکسو | نمایندگی COXO در ایران

پارتاک دنتال به عنوان نمایندگی فروش تجهیزات دندانپزشکی کوکسو چین (COXO) شامل اینسترومنت ها ( توربین و آنگل و ایرموتور دندانپزشکی ) و تجهیزات دیگر شامل موتور جراحی ایمپلنت Coxo ، موتور اندو روتاری ، اپکس روتاری ، ایریگیشن (اکتیواتور) ، گوتاکاتر، سیستم آبچوریشن ، کیت خارج کردن فایل شکسته ، سندبلاستر و … می‌باشد

تجهیزات دندانپزشکی کوکسو COXO

کلیه دستگاه های کوکسو دارای ۲۴ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش و شرایط پرداخت ۴ فقره چک از ابتدا می‌باشند.

برندمدلقیمت نقدی (تومان)قیمت شرایطی (تومان)
موتور الکتریکی COXOC-Puma Master52.000.000-----
موتور روتاری و اپکس لوکیتور COXOC-Smart-i Pilot33.000.000-----
موتور روتاری وایرلس COXOC-Smart-Mini16.900.000-----
لایت کیور COXODB-686 Swift6.500.000-----
لایت کیور COXODB-686 Nano7.900.000-----
آبچوریشن COXOC-Fill Mini43.900.000-----
ایریگیشن التراسونیک COXOUltra-Smart9.500.000-----
ایریگیشن التراسونیک COXOUltra-Smart Al10.500.000-----
سندبلاستر داخل دهانی COXOCA-19.500.000-----
کیت خارج سازی فایل شکسته COXOC-FR115.000.000-----
توربین دندانپزشکی COXOتوربین پوش باتن CX2071.650.000-----
توربین دندانپزشکی COXOتوربین پوش باتن بلبرینگ آلمانی2.100.000-----
توربین دندانپزشکی COXOتوربین پوش باتن CX207 چهار سوراخ1.800.000-----
توربین دندانپزشکی COXOتوربین رنگی چهارسوراخ1.800.000-----
توربین دندانپزشکی COXOتوربین پوش باتن LEDبه زودی-----
توربین دندانپزشکی COXOتوربین پوش باتن هد 45 درجهبه زودی-----
انگل دندانپزشکی COXOآنگل ناخنکی 1 به 11.300.000-----
انگل دندانپزشکی COXOآنگل پوش باتن 1 به 12.400.000-----
انگل دندانپزشکی COXOآنگل روتاری پوش باتن 1 به 646.400.000-----
انگل دندانپزشکی COXOآنگل ایمپلنت پوش باتن 1 به 206.400.000-----
انگل دندانپزشکی COXOآنگل پوش باتن 1 به 5 دور قرمز به زودی-----
ایرموتور دندانپزشکی COXOایرموتور دو سوراخ1.800.000-----
هندپیس جراجی COXOهندپیس جراحی مستقیم1.350.000-----

شرکت کوکسو

شرکت Coxo یک شرکت تولیدی تجهیزات دندانپزشکی در چین بوده که در سال ۲۰۰۳ شروع به کار کرده است و هم اکنون بزرگترین کارخانه تولید دستگاه اندو موتور ، موتور ایمپلنت و تجهیزات دندانپزشکی و قطعات یونیت های دندانپزشکی را در چین دارد. محصولات شرکت کوکسو دارای تاییده های ISO و CE اروپا می‌باشد. تجهیزات دندانپزشکی COXO به بیش از ۱۲۰ کشور در دنیا ارسال می‌شود که در ایران نیز پارتاک دنتال فروشنده محصولات COXO در ایران بوده و به فروش آن‌ها می‌پردازد.

جهت اطلاعات بیشتر و خرید تجهیزات دندانپزشکی کوکسو از پارتاک دنتال به عنوان نماینده Coxo با ما در تماس باشید. شماره تماس : ۰۲۱۶۵۶۳۹۷۵۲


نمایندگی COXO

تجهیزات دندانپزشکی Coxo که تعدادی از آن ها به تازگی به بازار ایران رسیده است ، دارای کیفیت بسیار بالایی هستند که به همراه گارانتی نیز ارائه می‌شوند. شرکت پارتاک دنتال به عنوان فروشنده محصولات COXO در ایران فعالیت کرده و در ادامه این مقاله به توضیحی کوتاه در مورد هر یک از تجهیزات دندانپزشکی COXO می‌پردازیم.

موتور الکتریکی COXO

موتور الکتریکی COXO مدل C-Puma Master که از جدیدترین تجهیزات Coxo بوده و یک موتور الکتریکی که در حقیقت دارای دو عدد آنگل دندانپزشکی با نسبت های ۱:۵ و ۱:۶ می‌باشد که از آنگل دور قرمز ۱:۵ که دارای سرعت ۲۰۰٫۰۰۰ دور دقیقه می‌باشد به جای توربین های دندانپزشکی استفاده می‌شود و به علت سرعت ثابت ، تراش های یکدستی خواهید داشت و از آنل ۱:۶ آن نیز برای اندو استفاده میشود. همچنین میتوانید انواع آنگل ها با نسبت ۱:۱ و … را نیز به دستگاه موتور الکتریکی کوکسو Coxo مدل C-Puma Master متصل نمائید.

موتور روتاری و اپکس لوکیتور COXO

موتور روتاری و اپکس لوکیتور کوکسو COXO مدل C-Smart-i Pilot یا به عبارت دیگر اندوموتور و اپکس فایندر COXO که به صورت بیسیم بوده و آنگل نوری این دستگاه دارای قابلیت های Automatic Reverse ، Auto Apical Action و Reciprocating می‌باشد. از قابلیت دیگر ریورس کردن به هنگام رسیدن به اپکس و کارکرد همزمان و یا جداگانه اپکس لوکیتور و روتاری می‌باشد.

موتور روتاری وایرلس COXO

موتور روتاری وایرلس COXO یا اندوموتور کوکسو COXO مدل C-Smart-Mini که گشتاور این دستگاه را می توان از ۰٫۶ تا ۳٫۹ نیوتون بر سانتیمتر تنظیم کرده و ضریب گشتاور این دستگاه روتاری ۱ به ۱ می‌باشد همچنین قابلیت تنظیم در ضریب های مختلف را نیز دارد. سرعت چرخش دستگاه روتاری COXO در گستره ۱۲۵ تا ۶۲۵ دور در دقیقه قابل تنظیم می‌باشد. این دستگاه امکان کنترل خودکار سرعت چرخش و گشتاور را نیز در اختیار شما قرار داده است.

نمایندگی توربین کوکسو

توربین کوکسو یکی از پرفروش ترین تجهیزات این شرکت می‌باشد. اکثر دندانپزشکان تعدای از این توربین دندانپزشکی را در مطب های خود دارند. نمایندگی COXO در ایران یا به عبارت دیگر نمایندگی کوکسو که کلیه محصولات آن را وارد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *