لیست قیمت بهترین توربین دندانپزشکی

لیست قیمت توربین دندانپزشکی

لیست قیمت توربین دندانپزشکی که در مدل‌های مختلف و با گارانتی در پارتاک دنتال عرضه می‌شوند را در این مقاله خدمتتان معرفی می‌کنیم. سر توربین های دندانپزشکی در مدل‌های پوش باتن ، آچاری و آچاری-فشاری تقسبم بندی می‌شوند.

در حال حاضر پر فروش ترین مدل‌های توربین دندانپزشکی بازار ، توربین پوش باتن است و توربین های پوش باتن در مدل‌های هد کوچک و استاندارد و بزرگ، توربین اپتیک (نوری) و توربین هد ۴۵ درجه تقسیم بندی می‌شوند.

قیمت توربین دندانپزشکی

توربین دندانپزشکی از مهمترین تجهیزات مورد نیاز پزشکان می‌باشد که حتما در هنگام خرید باید به نکاتی شامل گارانتی ، کیفیت قطعات به کار رفته در توربین و خدمات پس از فروش آن دقت نمود. ما در مجموعه پارتاک دنتال ، کلیه قطعات مورد نیاز برای تعمیرات و خدمات توربین های دندانپزشکی را نیز موجود داریم که بدون نگرانی نبست به خرید توربین دندانپزشکی خود اقدام نمائید.

نام محصولتصویر محصولقیمتافزودن به سبد خرید
توربین استار Star مدل رنگی
توربین استار Star مدل رنگی | توربین رنگی دندانپزشکی Star
1,900,000 تومان
توربین اپل دنتال Apple dental مدل A1
توربین اپل دنتال Apple dental مدل A1
1,550,000 تومان
توربین نوری استار Star
توربین نوری استار Star | توربین دندانپزشکی Star مدل LED | توربین فایبر اپتیک دندانپزشکی
3,100,000 تومان
توربین وودپیکر Woodpecker مدل KingKong HP33
توربین وودپکر Woodpecker مدل KingKong HP33 | توربین دندانپزشکی وودپیکر | توربین وودپیکر Woodpecker مدل KingKong HP33 ، توربین وودپیکر ، خرید توربین وودپیکر ، قیمت توربین وودپیکر ، توربین دندانپزشکی وودپیکر ، توربین وودپکر
5,200,000 تومان
توربین کوکسو COXO مدل CX207
توربین کوکسو COXO مدل CX207 | قیمت توربین کوکسو | توربین coxo cx207 ، توربین کوکسو ، خرید توربین کوکسو ، قیمت توربین کوکسو ، توربین coxo ، قیمت توربین دندانپزشکی coxo ، قیمت توربین coxo
1,400,000 تومان
توربین گلدنت GOLDENT مدل رنگی
توربین گلدنت مدل رنگی GOLDENT | توربین دندانپزشکی گلدنت رنگی Golddent | توربین گلدنت GOLDENT مدل رنگی
2,250,000 تومان
توربین گلدنت مدل چهارسوراخ Goldent
توربین گلدنت مدل چهارسوراخ Goldent | توربین دندانپزشکی گلدنت Golddent
2,050,000 تومان
توربین گلدنت مدل Goldent A
توربین گلدنت مدل Goldent A | توربین دندانپزشکی پوش باتن گلدنت Golddent ، توربین گلدنت کلاس A
1,895,000 تومان
توربین نوری اپل دنتال Apple dental مدل A2
توربین نوری اپل دنتال Apple dental مدل A2 ، توربین اپل دنتال A2 ، خرید توربین اپل دنتال ، قیمت توربین اپل دنتال
2,100,000 تومان
توربین کوکسو COXO مدل رنگی
توربین کوکسو COXO مدل رنگی ، خرید توربین کوکسو COXO مدل رنگی ، قیمت توربین کوکسو COXO مدل رنگی
1,540,000 تومان
توربین کوکسو COXO مدل ۴۵ درجه
توربین کوکسو COXO مدل ۴۵ درجه ، توربین کوکسو هد ۴۵ درجه
2,980,000 تومان
توربین گلدنت Goldent مدل ۴۵ درجه
توربین گلدنت Goldent مدل ۴۵ درجه ، توربین گلدنت هد ۴۵ درجه ، خرید توربین 45 درجه ، توربین هد 45 درجه
3,300,000 تومان
توربین نوری گلدنت Goldent مدل ۴۵ درجه
توربین نوری گلدنت Goldent مدل ۴۵ درجه ، توربین نوری گلدنت هد ۴۵ درجه ، توربین فایبراپتیک گلدنت ، توربین گلدنت LED مدل هد 45 درجه
7,400,000 تومان

جهت خرید بهترین توربین دندانپزشکی ، با شماره تماس ۰۲۱۶۵۶۳۹۷۵۲ و یا واتساپ زیر در تماس باشید


بهترین توربین دندانپزشکی

توربین دندانپزشکی با توجه به بیشترین استفاده در هنگام تراش و ترمیم دندان ها ، باید کیفیت مناسبی داشته باشد تا در کار دندانپزشک اختلال ایجاد نکند. کلیه‌ی توربین‌های معرفی شده در لیست قیمت توربین دندانپزشکی ، دارای کیفیت مناسب بوده و با تضمین کیفیت ، اصالت کالا خدمت مشتریان عزیز ارائه شده است.

قیمت توربین دندانپزشکی پوش باتن

قیمت توربین دندانپزشکی

بهترین توربین دندانپزشکی مدل پوش باتن است که بیشترین استفاده و خرید توربین دندانپزشکی را در مطب‌ها دارد. توربین پوش باتن به دلیل عدم استفاده از آچار ها برای جایگذاری و برداشتن فرز توربین ، مورد استقبال قرار گرفته که قیمت توربین دندانپزشکی پوش باتن معمولا بیشتر از آچاری ها است. برای حایگذاری فرز درون این توربین ها کافیست به درب پوش هد توربین فشار وارد کرده تا فرز در جای خود قفل شود و عمل برداشتن فرز نیز به همین روش یعنی با فشار وارد کردن به درب توربین انجام می‌شود.

قیمت توربین دندانپزشکی آچاری

قیمت توربین دندانپزشکی

توربین های دندانپزشکی در گذشته به صورت فشاری و آچاری تولید می‌شدند که در نمونه فشاری برای جایگذاری فرز درون توربین ، از آچار به همراه فشار دست استفاده می‌شد که با وارد کردن فشار توسط آچار به پشت توربین ، می‌توانستید هم فرز را جدا نموده و هم جایگذاری کنید.

توربین های دندانپزشکی آچاری ، که یکی دیگر از انواع توربین‌های اچاری دندانپزشکی هستند. قبل از خرید توربین آچاری دندانپزشکی باید بدانید که در این توربین ها برای جایگذاری و برداشتن فرز نیاز به آچاری پیچی می‌باشد ، بدین صورت که برای جایگذاری آچار را روی هد توربین قرار می‌دهیم و سپس پیچ روی آچار را ساعت گرد می‌چرخانیم و برای بازکردن فرز از توربین نیز برعکس این عمل را انجام می‌دهیم.

قیمت توربین دندانپزشکی Coxo

توربین کوکسو مدل COXO CX207

 

توربین دندانپزشکی کوکسو یکی از پر فروش ترین توربین های دندانپزشکی در ایران است که سالیان بسیاری است که در تولید تجهیزات دندانپزشکی فعالیت دارد. یکی از مهمترین نکاتی که در خرید توربین دندانپزشکی باید به آن ها توجه کنید ، وجود بلبرینگ های سرامیکی درون کارتریج توربین است. بلبرینگ‌های توربین کوکسو سرامیکی است و باقی قطعات آن نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. جهت خرید توربین دندانپزشکی و اطلاع از قیمت توربین دندانپزشکی کوکسو Coxo می‌توانید با شرکت پارتاک دنتال در تماس باشید.

قیمت توربین دندانپزشکی Goldent

توربین گلدنت مدل Goldent A

توربین دندانپزشکی گلدنت که در حقیقت زیر مجموعه شرکت کوکسو چین است ، در مدل‌های مختلف تولید می‌شود. این توربین دندانپزشکی با توجه به گارانتی دار بودن ( ۹ ماه ) ، مورد استقبال پزشکان عزیز قرار گرفته است. قیمت توربین دندانپزشکی گلدنت Goldent با توجه به گارانتی و کیفیت آن ، بسیار معقول بوده و ارزش خرید این توربین دندانپزشکی بسیار بالا است. جهت خرید و اطلاع از قیمت توربین دندانپزشکی کوکسو Golddent می‌توانید با شرکت پارتاک دنتال در تماس باشید.

قیمت توربین دندانپزشکی Wj medical

توربین های دندانپزشکی Wj نیز که مدت زمان زیادی از معرفی و فروش آن ها در ایران نگذشته است ، فروش بسیاری پیدا نموده است. این توربین دارای بلبرینگ ها و قطعات دیگر مانند شفت ( فرز گیر ) با کیفیت است که همین امر طول عمر اینسترومنت را افزایش می‌دهد. جهت خرید و اطلاع از قیمت توربین دندانپزشکی کوکسو Wj می‌توانید با شرکت پارتاک دنتال در تماس باشید.

قیمت توربین دندانپزشکی Star

توربین نوری استار Star

توربین دندانپزشکی استار نیز به تازکی در ایران به فروش میرسد که از نظر ما کیفیت بسیار بالایی دارد و در مدل های پوش باتن استاندارد و فایبراپتیک تولید شده است. این توربین ها با توجهبه اینکه کیفیت مناسبی دارند ، در مجموعه پارتاک دنتال قرار گرفته اند و از طرف این شرکت تضمین می‌شوند. یکی دیگر از نکات مهم قیمت توربین دندانپزشکی با کیفیت قطعات خوب در کنار ۶ ماه گارانتی است که در توربین های استار این نکته رعایت شده است.جهت خرید و اطلاع از قیمت توربین دندانپزشکی استار Star می‌توانید با شرکت پارتاک دنتال در تماس باشید.

One thought on “لیست قیمت بهترین توربین دندانپزشکی

 1. مهدیه زارع پور میگوید:

  سلام ببخشید من توربین دندانپزشکی نیاز دارم ، چطور میتونم از شما تهیه کنم ؟

  • partakdental میگوید:

   سلام وقتتون بخیر باشه
   برای خرید توربین می‌تونید با شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *